Masažuoklis „Quattromed V“ braintronics®

899

Be daugybės savo pirmtako modelio pranašumų, „Quattromed V braintronics®“ yra suderinamas su atitinkama „braintronics®“ programėle, kuri suteikia galimybę susieti garso stimuliaciją ir masažą ir taip pakelia atsipalaidavimo jausmą į visiškai naują lygį.
Gamintojas : katalog online
Prekių pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas!
Galima pirkti išsimokėtinai iki 24 mėn. terminui be palūkanų. >>> Užpildykite formą.

Liko 29

+ -

 

 

PRITAIKYTAS KŪNUI IR PROTUI

 

Norint vienodai atpalaiduoti kūną ir protą, šiuo metu nėra panašaus masažo prietaiso, kaip „Quattromed V braintronics®“. Penktasis „Quattromed“ serijos modelis jau turėjo nemažai praktinių ir efektyvių pranašumų, kad pagerintumėte savo savijautą. „Quattromed V“ prisitaiko prie vartotojo kūno matmenų taip pat turi ir 3D funkcija, pločio ir 2 lygių aukščio reguliavimą. Su nefrito mineralų rafinuotomis masažo galvutėmis, giluminio šildymo funkcija „Quattromed V braintronics®“ naudoja garso stimuliaciją, kad padėtų jums pasijausti geriau.

 

 

DAUGIAU ATSIPALAIDAVIMO PER PROGRAMĖLĘ

 

Norint naudoti „braintronics®“ technologiją, reikalinga „braintronics®“ programa, siūlanti atsisiųsti skirtingus garsus ir melodijas. Kai šie tonai grojami naudojant „Quattromed V braintronics®“, masažo prietaisą galima prijungti prie išmaniojo telefono „Bluetooth“ ryšiu ir užtikrinti, kad masažas ir skambanti melodija su garsiniu tekstu vyktų tuo pačiu ritmu. Tai įgalina beveik meditacinę būseną, kuri yra neapsakomai naudinga kūnui, bet ypač protui.

>>> Daugiau informacijos apie braintronics®

 

 

 

NUGAROS RAUMENŲ ATPALAIDAVIMAS

 

„Quattromed V braintronics®“ ypač skirta nugaros masažui. Kad kiekviena programa būtų pritaikyta vartotojui kuo individualiau, masažo pagalvėlė turi dvigubą aukščio ir pločio reguliavimą. „Quattromed V braintronics®“ turi 3D technologija, kuria naudodamiesi masažo galvutės gali judėti ne tik aukštyn ir žemyn, bet pirmyn ir atgal. Masažas gali būti įvairių formų. Norėdami pradėti iš karto, „Quattromed V braintronics®“ turi tris automatines viso kūno masažo programas, o bilsnojimo, rutulinis ar „Shiatsu“ masažas gali būti nustatomi rankiniu būdu.

NAUDOKITE NE TIK NAMUOSE

 

Dėl mažo svorio „Quattromed V braintronics®“ galima transportuoti taip pat lengvai, kaip pagalvę ar antklodę. Todėl jis taip pat gali būti naudojamas be problemų atostogų kelionėse ar darbo pertraukų metu. Giluminis šildymas su nefrito mineralų masažo galvutėmis, raminančiai veiks įtemptus raumenims ir sąnarius. Siekiant pagerinti kraujo apytaką ir stimuliuoti limfinę sistemą, nuotolinio valdymo pulto pagalba įjunkite vibracijos funkciją.

 

 

GALERIJA

Masažo metodai ir funkcijos

 

„Quattromed V“ braintronics® techniniai duomenys

 

Nugaros dalies išmatavimai: (ilgis) 75 x (plotis) 45 x (aukštis) 20 cm

Sėdimos dalies išmatavimai: (ilgis) 7,5 x (plotis) 45 x (aukštis) 45 cm

Įtampa: įvestis kintamosios srovės 100–240 V ~ 50/60 Hz

Įtampa: išėjimo nuolatinė srovė 24 V, 2000 mA

Galingumas: maks. 60W

Svoris: 8,8 kg

Automatinis veikimo laikas: 15 minučių

  Garantija-2 metai

 
Atsisųsti PDF

„Quattromed V“ braintronics® naudojimo instrukcija

„Braintronics®“ programos naudojimo instrukcija

 

PRIEDAI KRĖSLUI


Remiantis0 apžvalgomis

0.00 Apskritai
0%
0%
0%
0%
0%
Būkite pirmas aprašęs „Masažuoklis „Quattromed V“ braintronics®“

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Kategorija:
Meniu
Uždaryti

Mano Krepšelis

Viewed

Recently Viewed

Close

Malonu matyti Jus vėl !

Jūsų slaptažodis bus atsiųstas į el.paštą

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami palaikyti jūsų patirtį šioje svetainėje, valdyti prieigą prie jūsų sąskaitos ir kitais mūsų aprašytais tikslais privatumo politikoje.

Jau turite paskyra?

Kategorijos