Prekės grąžinimas

Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: info@vaikis.eu arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kaimelio g. 13,IIa, Vilnius. Už prekes sumokėti pinigai,  įskaitant pirkėjo apmokėtas prekių pristatymo išlaidas, grąžinami  ne vėliau kaip per 14 dienų.  Atsisakęs sutarties pirkėjas sumoka prekės grąžinimo išlaidas.

Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomos su logistika susijusias išlaidos – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.

Kokybiškos optikos ir elektronikos, kompiuterinės ir buitinės technikos prekės gali būti grąžinamos tik per LR teisės aktuose bei pirkimo-pardavimo taisyklėse nurodytą terminą.

Kokybiškų kompiuterinių programų, jei pirkėjas pažeidė pakuotės apsaugą, grąžinti nebegalima.
Norėdami grąžinti prekę visais aukščiau išvardintais atvejais, galite susisiekti su mumis svetainės skyrelyje Kontaktai nurodytais būdais.

Kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti prekę nauja ir kokybišką arba grąžinti už pirkinį sumokėtus pinigus. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.

Kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas turi padengti pirkėjas.

Kilus ginčui pirkėjui su pardavėju kreipiamasi į elektroninę ginčų sprendimo platformą ec.europa.eu/odr/ (Europos Parlamento ir Tarybos
reglamentas Nr. 524/2013, 14 str.).

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

     

Meniu
Uždaryti

Mano Krepšelis

Viewed

Recently Viewed

Close

Malonu matyti Jus vėl !

Jūsų slaptažodis bus atsiųstas į el.paštą

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami palaikyti jūsų patirtį šioje svetainėje, valdyti prieigą prie jūsų sąskaitos ir kitais mūsų aprašytais tikslais privatumo politikoje.

Jau turite paskyra?

Kategorijos