Fitneso platforma „PowerBoard 3.0“

1,790

„PowerBoard 3.0“ yra idealus treniruočių partneris visiems, norintiems palaikyti fizinę formą, atliekant veiksmingą vibracijos treniruotę. Su naujausiomis technologijomis, platforma skirta raumenų augimui didinti, taip pat koordinacijai, greičiui ir judrumui gerinti, bei riebalams deginti. „PowerBoard 3.0“ vibracinė platforma suteikia jums galimybę treniruotis efektyviau nei bet kada anksčiau, nes turi didesnį greičio skaičių ir padidintą dažnių diapazoną.
Gamintojas : katalog online
Prekių pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas!
Galima pirkti išsimokėtinai iki 24 mėn. terminui be palūkanų. >>> Užpildykite formą.

Liko 50

+ -

 

 

FITNESO PLATFORMA POWERBOARD 3.0 – JŪSŲ FITNESO TRENIRUOTĖMS

 

Norint, kad kūnas būtų tinkamas ir sveikas, būtina reguliariai treniruotis. Jums reikia veiksmingos treniruoklių įrangos, kuria galite pasikliauti. „ PowerBoard 3.0“ yra daugiau nei patikimas partneris tobulinant savo fizinę formą. Vibracinę plokštę paleidžia galingas variklis, sudėtingi pakreipimo judesiai užtikrina jėgos, ištvermės ir lankstumo lavinimą.
Dėl dažnių diapazono nuo 8 iki 22 hercų ir padidėjusio iki 99 greičio lygių , „ PowerBoard 3.0“ ypačrekomenduojamas vartotojams, besidomintiems sportu ir norintiems, kad jų treniruotės būtų darefektyvesnės.

 

OPTIMIZUOTA ĮRANGA

CASADA sukūrė „PowerBoard 3.0“ taip, kad jį būtų lengva naudoti visiems – nepaisant to, ar esate jauni ar pagyvenę, ar nereguliariai sportuojate, ar esate profesionalūs sportininkai. Fitneso platformos veikimas beveik savaime suprantamas.

„ PowerBoard 3.0 “ pasižymi aukštos kokybės komponentais. Siekiant užtikrinti stabilumą ir sumažinti triukšmą, plokštėje yra stabilus didelio našumo variklis, sumani slopinimo sistema ir praktiškos guminės kojelės. Kad „ PowerBoard 3.0“ būtų galima lengvai pernešti iš vienos vietos į kitą, vibracijos plokštės šone yra transportavimo ritinėliai , kuriuos taip pat galima naudoti kaip rankenas.

Plokštė suderinama su „Bluetooth“ pulsui stebėti ir gali būti naudojama kartu su širdies ritmo monitoriumi (ne išmaniuoju laikrodžiu!)arba širdies ritmo krūtinės diržu, rodančiu pulsą „PowerBoard“ ekrane. Įvairios automatinės programos, kurias galima greitai pasirinkti rankiniu būdu. Siūlomas platus mokymo kursų asortimentas.

NEPAMAINOMA PLATFORMA
EFEKTYVESNIAM SPORTAVIMUI

 

Platus galimas fitneso platformos panaudojimo spektras leidžia susikurti savo treniruotes. Pridedamame mokymo DVD yra daugybė įvairių pratimų, kurie padės jums sudaryti asmeninį treniruočių planą. Siekiant apsaugoti jūsų sąnarius treniruotės metu, kintantys „PowerBoard 3.0“ judesiai pritaikyti žmogaus anatomijai.
Pirmosioms treniruotėms rekomenduojama pradėti nuo žemų dažnių. Reguliariai naudojant, galima padidinti apkrovas, nes kuo dažniau treniruositės naudodamiesi „PowerBoard 3.0“, tuo greičiau pasieksite rezultatų. Rekomenduojame dešimt minučių trunkančią treniruotę tris kartus per savaitę. Taigi jūs puikiai pasiruošę sukurti savo svajonių figūrą. Be to, sutaupote daug laiko, nes jums nereikia lankytis sporto salėje, galite greitai ir patogiai treniruotis namuose.

 

 

DAUGIAU FUNKCIJŲ
DIDESNIS EFEKTYVUMAS

 

Kad būtų daugiau įvairovės, treniruotes su „ PowerBoard 3.0“ galima optimaliai išplėsti specialiais priedais. Vibruojantys hanteliai ir „ PowerBand“ ypač tinka tikslingai treniruoti pečius ir rankas . Abu produktai yra dviejų skirtingų versijų. Hantelius galima rinktis: „ Adonis“, sveriantį 2 kg, ir „ Olimpia“ modelį, sveriantį 1 kg . Galite rinktis treniruočių gumas, „ PowerBand“ kurios suteikia papildomų galimybių sportuojant.

 

VIDEO

 

 

VIDEO – „PowerBoard 3.0“ taikymas

 

TAIKYMO PAVYZDŽIAI

Masažo metodai ir funkcijos

 

„PowerBoard 3.0“ techniniai duomenys

 

Pakuotės išmatavimai: (ilgis) 85x (plotis) 50 x (aukštis) 20 cm

Plokštės išmatavimai: (ilgis) 79x (plotis) 48 x (aukštis) 14,5 cm

Įtampa: 220V – 50/60 Hz

Galingumas: maks. 250W

Svoris: 23 kg neto / 26 kg bruto

Maksimalus besinaudojančiojo svoris: 150 kg, padėjus ant abiejų kojų

Dažnis: 5,6–13,6 Hz

Greičio lygiai: 1 – 99

Amplitudė: +/- 4.5 mm

Centras: 0-9 mm

  Garantija-2 metai

 
Atsisųsti PDF

„PowerBoard 3.0“ naudojimo instrukcija

 

PRIEDAI


Remiantis0 apžvalgomis

0.00 Apskritai
0%
0%
0%
0%
0%
Būkite pirmas aprašęs „Fitneso platforma „PowerBoard 3.0““

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Produkto kodas: PowerBoard 3.0 Kategorija:
Meniu
Uždaryti

Mano Krepšelis

Viewed

Recently Viewed

Close

Malonu matyti Jus vėl !

Jūsų slaptažodis bus atsiųstas į el.paštą

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami palaikyti jūsų patirtį šioje svetainėje, valdyti prieigą prie jūsų sąskaitos ir kitais mūsų aprašytais tikslais privatumo politikoje.

Jau turite paskyra?

Kategorijos