Masažinis krėslas „Titan“

9,790

Masažo krėslas „Titan“ yra naujausias CASADA gaminys. Be daugelio jau gerai žinomų funkcijų, krėslas turi puikių naujovių, tokių kaip du atskiri masažo galvučių mechanizmai, valdymas balsu, atlošas, kurį galima reguliuoti iki 165 °, ir grafeno šildymas kojų srityje.
Gamintojas : katalog online
Prekių pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas!
Galima pirkti išsimokėtinai iki 24 mėn. terminui be palūkanų. >>> Užpildykite formą.

+ -

 

 

MASAŽINIS KRĖSLAS SU INOVATYVIAUSIŲ SPRENDIMŲ INTEGRACIJA

 

Siekdama neatsilikti nuo pasaulio raidos ir sėkmingai valdyti naujus streso veiksnius, CASADA
toliau tobulina savo produktus. Absoliuti masažo krėslų tobulybė yra naujasis „ Titan“ . Šis masažo krėslas turi viską, ko reikia, kad visiškai atsigautumėte nuo kasdienio streso ir rūpesčių. Dėka naujausių technologijų jūsų laukia daugybė naujų pojūčių. Intelektualusis kūno nuskaitymas, grafeno šildymas, lankstusis bėgis ir ypač du atskiri masažo galvučių mechanizmai, vainikuoja „Titan“ kaip absoliučią CASADA masažo krėslų viršūnę.

 

KŪNO SKENAVIMAS IR
GRAFENO ŠILDYMAS

„Titan“ naudoja intelektualią viso kūno nuskaitymo sistemą .Kelių veiksnių nustatymo sistema ir protingas algoritmas, leidžiantis atlikti išsamesnę analizę. Daugiau įrašytų skaičiavimo signalų, greitesnė reakciją ir tikslesnis kūno nuskaitymas, bei masažo technikų reguliavimo valdymas. Šilumos funkcijai „Titan“ naudoja grafeną – naujausią, stipriausią, ploniausią, laidžiausią ir 100% anglies pluošto medžiagą. Grafeno skleidžiami tolimieji infraraudonieji spinduliai užtikrina natūralią šilumą, taip pat skatina viso kūno kraujotaką.

DVIGUBAS
MASAŽO MECHANIZMAS

 

Ypatingas „ Titan“ akcentas yra du atskiri masažo galvučių mechanizmai. Naudojant šiuos mechanizmus, 3D masažo robotas kartu su specializuotu 2D masažo robotu atlieka sinchronizuotą masažą, kuris jaučiasi kaip masažas keturiomis rankomis vienu metu. Be to, „Titan“ turi lankstų bėgelį, kuris dėl ilgo masažo kelio gali atsilenkti arkos pavidalu, kad pakeltų nugarą ir taip atliktų tailandietišką tempimo masažą „tilto“ padėtyje.

 

BALSO KONTROLĖ IR
DAUG KITŲ FUNKCIJŲ

 

„Titan“, kaip ir visi naujesni CASADA šeimos masažo krėslų modeliai turi braintronics® funkcija, sinchronizuota su melodijomis, stimuliuojanti smegenų bangas ir pilną atsipalaidavimą. Tačiau be
šių ir kitų jau patikrintų funkcijų, „Titan“ siūlo daug pakilių naujovių. Krėslą galima valdyti ne tik jutikliniu ekranu, bet ir valdyti balsu. Siekiant didesnio jaukumo ir asmeninio komforto, elektrinis, nuolat reguliuojamas atlošas gali reguliuoti savo nuolydžio kampą iki 165 ° . Taip pat yra NICAM stereo garsiakalbiai , užtikrinantys puikų garsą, 38 oro pagalvės ir vienas iš kelių reguliuojamų oro slėgio lygių, kad būtų galima visiškai atsipalaiduoti nuo pečių iki pėdų.

>>> Daugiau informacijos apie braintronics®


GALERIJA

Masažo metodai ir funkcijos

 

Titan techniniai duomenys

 

Vertikalūs išmatavimai: (ilgis) 1165 x (plotis) 81,5 x (aukštis) 124,5 cm

Horizontalūs išmatavimai: (ilgis) 180-195 x (plotis) 81,5 x (aukštis) 98,5 cm

Įtampa: 220-240V – 50/60 Hz

Nominali galia: maks. 180W

Svoris: 159 kg

Veikimo laikas: 30 min.

braintronics®: 21 min.

  Garantija-2 metai

 
Atsisiųsti PDF

„Titan“ naudojimo instrukcija

„Braintronics®“ programos naudojimo instrukcija

 

PRIEDAI KRĖSLUI


Remiantis0 apžvalgomis

0.00 Apskritai
0%
0%
0%
0%
0%
Būkite pirmas aprašęs „Masažinis krėslas „Titan““

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Produkto kodas: KRESLAS-TITAN Kategorija:
Meniu
Uždaryti

Mano Krepšelis

Viewed

Recently Viewed

Close

Malonu matyti Jus vėl !

Jūsų slaptažodis bus atsiųstas į el.paštą

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami palaikyti jūsų patirtį šioje svetainėje, valdyti prieigą prie jūsų sąskaitos ir kitais mūsų aprašytais tikslais privatumo politikoje.

Jau turite paskyra?

Kategorijos