Relaksinis kilimėlis „PowerBoard ReflexPad“

55

Naudodami „PowerBoard ReflexPad“, „PowerBoard“ kūno rengybos plokštę galima paversti veiksmingu pėdų masažuokliu. Jo ypatingas paviršius kartu su vibracija daro teigiamą įtaką refleksiniams taškams ant padų.
Gamintojas : katalog online
Prekių pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas!
Galima pirkti išsimokėtinai iki 24 mėn. terminui be palūkanų. >>> Užpildykite formą.

Liko 48

+ -


 

 

FITNESO PLATFORMA POWERBOARD 2.1
– JŪSŲ FITNESO TRENIRUOTĖMS

 

Sportinė veikla palaiko mūsų tonusą, suteikia sveiką kasdienio gyvenimo pusiausvyrą ir yra prevencinė priemonė. Norint užtikrinti mūsų fizinį pasirengimą, reikia tik tinkamo treniruoklio, nereikalaujant daug pastangų. Štai kodėl CASADA sukūrė „PowerBoard 2.1“ vibracinę platformą, kuri suteikia galimybę šiuolaikiškai ir efektyviai sportuoti. Didžiausias dėmesys skiriamas efektyviai vibracijos treniruotei, kurią galima individualiai pritaikyti ir pasiekti sėkmę nuolat didinant apkrovą, tačiau tuo pačiu galima sutaupyti daug laiko. Dešimt minučių trunkanti sesija tris kartus per savaitę yra visiškai pakankama. Reguliariai turėtumėte rasti pakankamai laiko savo svajonių kūnui formuoti.

 

 

 

ATSPINDŽIO TAŠKŲ MASAŽAS

Kai tik norite pradėti masažą, padėkite „ReflexPad“ ant „PowerBoard“ paviršiaus. Norint geriau , pritvirtinti naudokitės keturių guminių juostų pagalba. Jos yra išdėstytos taip, kad kartu su platformos vibracijomis būtų atliekamas malonus ir atpalaiduojantis pėdų refleksologinis masažas. Ši masažo forma atleidžia raumenų įtampą ir stimuliuoja visą nervų takus. Tai naudinga ne tik pėdoms, bet ir visam kūnui. Skatinamos pačios kūno savigydos galios, o poveikis prasideda nedelsiant. Kai „ReflexPad“ naudojamas sėdmenims ir šlaunims, masažas padeda padidinti kraujotaką.

 

Masažo metodai ir funkcijos

 

„PowerBoard ReflexPad“ techniniai duomenys

 

Matmenys: (ilgis) 40x (plotis) 15 x (aukštis) 15 cm

Svoris: 1,13 kg

Suderinama su: „PowerBoard 2.0“, „PowerBoard 2.1“, „PowerBoard 3.0“

  Garantija-2 metai

 
Atsisiųsti PDF

„PowerBoard ReflexPad“ naudojimo instrukcija

 

PRIEDAI

Remiantis0 apžvalgomis

0.00 Apskritai
0%
0%
0%
0%
0%
Būkite pirmas aprašęs „Relaksinis kilimėlis „PowerBoard ReflexPad““

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Kategorija:
Meniu
Uždaryti

Mano Krepšelis

Viewed

Recently Viewed

Close

Malonu matyti Jus vėl !

Jūsų slaptažodis bus atsiųstas į el.paštą

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami palaikyti jūsų patirtį šioje svetainėje, valdyti prieigą prie jūsų sąskaitos ir kitais mūsų aprašytais tikslais privatumo politikoje.

Jau turite paskyra?

Kategorijos