Masažinis krėslas „Hilton III“

3,890

„Hilton III“ yra neįtikėtinai stabili masažo kėdė, kuri suteikia daug vietos įvairaus dydžio žmonėms . Įspūdingas dizainas kartu su patikrintomis masažo technikomis, taip pat dėl ​​ braintronics® funkcijos paverčia „Hilton III“ atsipalaidavimo technologijos šedevru.
Gamintojas : katalog online
Prekių pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas!
Galima pirkti išsimokėtinai iki 24 mėn. terminui be palūkanų. >>> Užpildykite formą.

+ -

 

 

NAUJAS ATSIPALAIDAVIMO SUPRATIMAS

 

Hilton III“ puikiai tęsia CASADA masažo krėslų tradicijas. Stabili jo konstrukcija suteikia pakankamai vietos įvairaus dydžio žmonėms , todėl suteikia saugumo ir komforto jausmą. Suteikdamas pilną atsipalaidavimą, „Hilton III“ įvaldo daugybę masažo metodų ir funkcijų, kurios paverčia krėslą tikra poilsio vieta. Be to, krėslas turi unikalią „braintronics®“ funkciją, kuri leidžia kūnui ir protui nepaprastai atsipalaiduoti.

 

 

ŠIUOLAIKINĖ KLASIKA

„Hilton III“ dizainas paremtas klasikinėmis linijomis ir prisitaiko prie kiekvieno interjero PU odos ir aukštos kokybės tekstilės deriniu. Viena iš ypatingų „Hilton III“ savybių yra itin patogi forma.Visiems krėslo naudotojams, turėtų būti pakankamai vietos maloniam poilsiui, nes krėslas turi 53 cm sėdimą dalį ir 60cm vidinį pečių plotą.

PATIKIMAS FUNKC IONALUMAS

Paėmę į rankas „Hilton III“ nuotolinio valdymo pultą, turite visas galimybes mėgautis efektyviomis masažo procedūromis. Dėl savo aiškumo nuotolinio valdymo pultas leidžia vartotojui greitai ir tiksliai valdyti krėslo funkcijas.

Septynias automatinio masažo programas galima labai lengvai suaktyvinti ar sustiprinti įjungiant infraraudonųjų spindulių šilumą. Kitose programose siūlomos išskirtinės masažo technikos ir kitos funkcijos, leidžiančios giliai atpalaiduoti.

DALIS BRAINTRONICS ŠEIMOS

„Hilton III“ priklauso CASADA masažo krėslų grupei, turinčių „braintronics®“programą. Smegenų bangų stimuliavimu „braintronics®“ sukuria atnaujintą ir koncentruotą dvasios būseną, o masažas atpalaiduoja kūną ir padeda jam stimuliuoti kraujotaką.
Itin patogi krėslo forma, efektyvios pritaikymo galimybės, daugybė individualiai pritaikomų nustatymų. „Braintronics®“ funkcija padaro „Hilton III“ puikiu gerai apgalvotos CASADA masažinių krėslų technologijos pavyzdžiu. Išbandę „Hilton III“, akimirksniu pamilsite šį krėslą ir jo teikiamų masažų visumą.

>>> Daugiau informacijos apie braintronics®

VIDEO

GALERIJA

Masažo metodai ir funkcijos

 

„Hilton III“ techniniai duomenys

 

Vertikalūs išmatavimai: (ilgis) 140 x (plotis) 80 x (aukštis) 116 cm

Horizontalūs išmatavimai: (ilgis) 173 x (plotis) 80 x (aukštis) 88 cm

Įtampa: 220V – 50/60 Hz

Galingumas: maks. 250W

Svoris: 96 kg

Maksimalus besinaudojančiojo svoris: 86 kg.

Maksimalus besinaudojančiojo ūgis: 200 cm.

  Garantija-2 metai

 
Atsisiųsti PDF

„Hilton III“ naudojimo instrukcija
„Braintronics®“ programos naudojimo instrukcija

 

PRIEDAI KRĖSLUI


Spalva

ruda

Spalva

, ,

Remiantis0 apžvalgomis

0.00 Apskritai
0%
0%
0%
0%
0%
Būkite pirmas aprašęs „Masažinis krėslas „Hilton III““

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Produkto kodas: N/A Kategorija:
Meniu
Uždaryti

Mano Krepšelis

Viewed

Recently Viewed

Close

Malonu matyti Jus vėl !

Jūsų slaptažodis bus atsiųstas į el.paštą

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami palaikyti jūsų patirtį šioje svetainėje, valdyti prieigą prie jūsų sąskaitos ir kitais mūsų aprašytais tikslais privatumo politikoje.

Jau turite paskyra?

Kategorijos