Masažinis krėslas „Hilton II“

2,890

„Hilton II“ masažinis krėslas yra tikras šedevras, ypač tinkantis jaukioms ir įkvepiančioms valandoms. Įvairios programos ir nustatymai sukuria visas sąlygas, kad galėtumėte atsidėti pelnytam poilsiui.
Gamintojas : katalog online
Prekių pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas!
Galima pirkti išsimokėtinai iki 24 mėn. terminui be palūkanų. >>> Užpildykite formą.

Išvalyti
+ -

 

 

PATOGUMAS IR PATIRTIS

 

Ieškodami idealios vietos atsipalaiduoti, ypač svarbu, kad tikrai jaustumėtės gerai. „Hilton II“ masažinis krėslas užtikrina ypatingą savijautą. Net iš pirmo žvilgsnio „Hilton II“ daro įspūdį savo estetiniu dizainu, o kai tik įsitaisysite, daugybė atsipalaidavimo funkcijų įrodys, kokia nuostabi poilsio vieta yra „Hilton II“. Atsipalaidavimą nuo galvos iki kojų garantuoja daugybė priedų, kurie  kiekvieną dieną gerina savijautą.

 

 

 

INTUITYVUS VEIKIMAS

Nuotolinio valdymo pultas padeda jums pasirinkti masažo programas ir kitus nustatymus. Pradžioje yra keturios automatinės programos, kurias galima bet kada pristabdyti arba tęsti. Programos skiriasi skirtingomis veiklos sritimis: GILIEJI AUDINIAI dėmesys sutelktas į giliuosius audinius, o „REJUVENATE“ – į sąnarių masažą. „RELAX“ yra atsakinga už paprastą atsipalaidavimą, o „STRETCHING“ programa yra skirta kūno tempimui.

Tie, kurie nori visiškai kontroliuoti  masažo taikymą, gali rinktis penkis rankinius variantus. Rutulinį, minkymą, beldimą, dvigubo veikimo kaip minkymo ir beldimo derinys, o Shiatsu masažas imituoja Tolimųjų Rytų masažuotojų pirštų masažą.

Oro slėgio masažas taip pat yra funkcija, kurią turi „Hilton II“ ir kurią galima masažuoti pečius, rankas, blauzdas ir kojas atskirai arba kartu. Masažo greitis gali būti reguliuojamas trimis skirtingais lygiais. Be abejo, nuotolinio valdymo pultu taip pat galima bet kada nustatyti fotelio atlošo ir pakojo padėtis ir nustatyti atitinkamą masažo plotą.

DAUGIAU ERDVĖS IR NULINĖ GRAVITACIJA

Kad „Hilton II“ neužimtų  daug vietos, jame yra „Zero Space“ funkcija. Tai leidžia padaryti nedidelį atstumą iki sienų ar daiktų, esančių už fotelio. Kai tik pasirenkama gulėjimo padėtis, „Hilton II“ juda pirmyn, o ne atgal, todėl taip taupo vietą.

Naudojant gulėjimo padėtį, reikia pabrėžti „Zero Gravity“ funkciją. Ši technologija, sukurta iš kelionių į kosmosą, suteikia nesvarumo jausmą jūsų erdvėje. Tikslas yra sumažinti stuburo apkrovą iki nulio ir atpalaiduoti stuburą bei tarpslankstelinius diskus. Leiskitės į naują požiūrį į gyvenimą, kuris atstatys kūno, proto ir sielos pusiausvyrą.

ČIA GROJA MUZIKA

„Hilton II“ vidiniuose šonuose, prie galvos atlošo, yra sumontuoti garsiakalbiai kurių dėka galima klausyti savo mėgstamas dainas. Mėgaukitės atpalaiduojančiomis funkcijomis klausydamiesi specialiai pasirinktos, puikios kokybės muzikos – tai yra tikra prabanga.

Tai papildo krėslo šildymas ir stimuliuojantis pėdų ritininis masažas. Atsisėskite ir atsipalaiduokite, kad „Hilton II“ pasirūpintu  tinkamu jūsų poilsiu.

 

GALERIJA

Masažo metodai ir funkcijos

 

„Hilton II“ IItechniniai duomenys

 

Vertikalūs išmatavimai: (ilgis) 135 x (plotis) 79 x (aukštis) 121,8 cm

Horizontalūs išmatavimai: (ilgis) 171 x (plotis) 79 x (aukštis) 74 cm

Įtampa: 220V – 50/60 Hz

Galingumas: maks. 250W

Svoris: 94 kg

Maksimalus besinaudojančiojo svoris: 120 kg.

Maksimalus besinaudojančiojo ūgis: 200 cm.

  Garantija-2 metai

 
Atsisiųsti PDF

„Hilton II“ naudojimo instrukcija

 

PRIEDAI KRĖSLUI

 

Svoris N/A
Spalva

,

Remiantis0 apžvalgomis

0.00 Apskritai
0%
0%
0%
0%
0%
Būkite pirmas aprašęs „Masažinis krėslas „Hilton II““

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Produkto kodas: N/A Kategorija:
Meniu
Uždaryti

Mano Krepšelis

Viewed

Recently Viewed

Close

Malonu matyti Jus vėl !

Jūsų slaptažodis bus atsiųstas į el.paštą

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami palaikyti jūsų patirtį šioje svetainėje, valdyti prieigą prie jūsų sąskaitos ir kitais mūsų aprašytais tikslais privatumo politikoje.

Jau turite paskyra?

Kategorijos