Fitneso platforma „PowerBoard 2.1“

1,290

„PowerBoard 2.1“ yra idealus treniruočių partneris visiems, norintiems palaikyti fizinę formą, atliekant veiksmingą vibracijos treniruotę. Su naujausiomis technologijomis, platforma skirta raumenų augimui didinti, taip pat koordinacijai, greičiui ir judrumui gerinti, bei riebalams deginti.
Gamintojas : katalog online
Prekių pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas!
Galima pirkti išsimokėtinai iki 24 mėn. terminui be palūkanų. >>> Užpildykite formą.

Liko 50

+ -

 

 

FITNESO PLATFORMA POWERBOAER 2.1 – FITNESO TRENIRUOČIŲ ATNAUJINIMUI

 

Sportinė veikla palaiko mūsų tonusą, suteikia sveiką kasdienio gyvenimo pusiausvyrą ir yra prevencinė priemonė. Norint užtikrinti mūsų fizinį pasirengimą, reikia tik tinkamo treniruoklio, nereikalaujant daug pastangų. Štai kodėl CASADA sukūrė „PowerBoard 2.1“ vibracinę platformą, kuri suteikia galimybę šiuolaikiškai ir efektyviai sportuoti. Didžiausias dėmesys skiriamas efektyviai vibracijos treniruotei, kurią galima individualiai pritaikyti ir pasiekti sėkmę nuolat didinant apkrovą, tačiau tuo pačiu galima sutaupyti daug laiko. Dešimt minučių trunkanti sesija tris kartus per savaitę yra visiškai pakankama. Reguliariai turėtumėte rasti pakankamai laiko savo svajonių kūnui formuoti.

 

AUKŠTOS KOKYBĖS TECHNOLOGIJA

CASADA sukūrė „PowerBoard 2.1“ taip, kad jį būtų lengva naudoti visiems – nepaisant to, ar esate jauni ar pagyvenę, ar nereguliariai sportuojate, ar esate profesionalūs sportininkai. Fitneso platformos veikimas beveik savaime suprantamas. Naudodami susietą nuotolinio valdymo pultą galite pasirinkti vieną iš trijų automatinių programų arba rankiniu būdu sukurti savo treniruotes. Tam yra 20 dažnių lygių. Aiškiame ekrane rodomas režimas, greitis ir veikimo laikas, taip pat dabartinis kalorijų suvartojimas, apskaičiuotas pagal duomenis, pagrįstus vidutinėmis orientacinėmis vertėmis.

NAUJIENOS VERSIJOJE 2.1

 

Kaip naujovė „PowerBoard 2.1“ siūlo kontroliuojamą širdies ritmo apžvalgą. Norėdami pritaikyti savo treniruotę ir sumažinti nuovargio riziką, galite stebėti savo pulsą naudodami atskirai prieinamą pulso jutiklį. Kad gautumėte platformos stabilumą, kurio reikia aktyviai treniruotei, po „PowerBoard 2.1“ buvo pritvirtintos guminės kojos. Jų funkcija taip pat yra sumažinti triukšmą naudojant platformą

 

 

ŠVELNUS IR EFEKTYVUS VEIKIMAS

 

Platus galimas fitneso platformos panaudojimo spektras leidžia susikurti savo treniruotes. Pridedamame mokymo DVD yra daugybė įvairių pratimų, kurie padės jums sudaryti asmeninį treniruočių planą. Siekiant apsaugoti jūsų sąnarius treniruotės metu, kintantys „PowerBoard 2.1“ judesiai pritaikyti žmogaus anatomijai.
Pirmosioms treniruotėms rekomenduojama pradėti nuo žemų dažnių. Reguliariai naudojant, apkrovos padidėjimą galima padidinti, nes kuo dažniau treniruositės naudodamiesi „PowerBoard 2.1“, tuo greičiau pasieksite rezultatų.

 

VIDEO

 

 

VIDEO – „PowerBoard 2.1“ taikymas

 

TAIKYMO PAVYZDŽIAI

Masažo metodai ir funkcijos

 

„PowerBoard 2.1“ techniniai duomenys

 

Pakuotės išmatavimai: (ilgis) 85x (plotis) 50 x (aukštis) 20 cm

Plokštės išmatavimai: (ilgis) 79x (plotis) 47 x (aukštis) 14,5 cm

Įtampa: 220V – 50/60 Hz

Galingumas: maks. 250W

Svoris: 22 kg neto / 25 kg bruto

Maksimalus besinaudojančiojo svoris: 150 kg, padėjus ant abiejų kojų

Dažnis: 5,6–13,6 Hz

Greičio lygiai: 1 – 20

Amplitudė: +/- 9 mm

Stebulė: 0-18 mm

  Garantija-2 metai

 
Atsisųsti PDF

„PowerBoard 2.1“ naudojimo instrukcija

 

PRIEDAI


Remiantis0 apžvalgomis

0.00 Apskritai
0%
0%
0%
0%
0%
Būkite pirmas aprašęs „Fitneso platforma „PowerBoard 2.1““

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Kategorija:
Meniu
Uždaryti

Mano Krepšelis

Viewed

Recently Viewed

Close

Malonu matyti Jus vėl !

Jūsų slaptažodis bus atsiųstas į el.paštą

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami palaikyti jūsų patirtį šioje svetainėje, valdyti prieigą prie jūsų sąskaitos ir kitais mūsų aprašytais tikslais privatumo politikoje.

Jau turite paskyra?

Kategorijos