Masažinis krėslas „Beta Sonic II“

3,290

Su „braintronics®“ sistema, „BetaSonic II“ masažo krėslas gali sinchronizuoti Jūsų smegenų bangas,o tai padeda pasijausti atsipalaidavusiems ir atsparesniems stresui. Krėsle naudojamas masažo ir garso stimuliacijos mišinys.
Gamintojas : katalog online
Prekių pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas!
Galima pirkti išsimokėtinai iki 24 mėn. terminui be palūkanų. >>> Užpildykite formą.

+ -

 

POILSIS PRASIDEDA

 

 

Naudojantis „BetaSonic II“ masažiniu krėslu, atsipalaidavimas nėra tik žodis. Tai gyvenimo būdas, leidžiantis iš anksto išvengti daugelio problemų. Nes daugelis sąmoningų ir nesąmoningų problemų dažniausiai grindžiamos ta pačia priežastimi- stresu. Padidėjęs streso poveikis skatina tokius simptomus kaip depresija, dirglumas ir pan.
„BetaSonic II“ masažo krėslo modelyje yra revoliucinė „braintronics®“ technologija, kurioje garso stimuliacija derinama su masažais. Dėl šio neįtikėtino atpalaiduojančio ir veiksmingo masažo funkcijų arsenalo „BetaSonic II“ tampa tikru fizinio ir psichinio atsipalaidavimo šaltiniu.

 

 

KMS – KŪNO IR MINČIŲ SINCHRONIZAVIMO SISTEMA

„BetaSonic II“ naudojama „braintronics®“ technologija veikia kaip kūno ir proto sinchronizavimo sistema. Didžiausias dėmesys skiriamas masažo ir garso stimuliacijos sąveikai, kurios dėka, remiantis vidiniais tyrimais, pasiekiama iki 80% efektyvesnė atsipalaidavimo būseną. Esant tokiai būsenai, padidėja dėmesio koncentracija, o protas ir kūnas atpalaiduojami. Muzikos naudojimas nėra būtinai reikalingas, tačiau stimuliacija tinkamais garsais nepaprastai pagerina šį procesą.

>>> Daugiau informacijos apie braintronics®

DAUGIAU KRĖSLO FUNKCIJŲ-DIDESNĖ MASAŽŲ ĮVAIROVĖ

Masažo krėslas turi didelę įvairių programų ir funkcijų įvairovę, kuri paįvairins Jūsų kasdienį gyvenimą. Tai apima klasikinius masažo metodus, tokius kaip rutulinis, bilsnojimo ar Shiatsu masažai, taip pat patrauklias automatines programas arba rankiniu būdu reguliuojamus masažo nustatymus. Norėdami įsitikinti, kas tinka Jums geriausiai, galite asmeniškai reguliuoti atlošo kampą, kojų atramos padėtį ir net masažo galvučių judėjimo plotį ir aukštį.

„BetaSonic II“ taip pat turi revoliucines galimybes, kurias suformavo daugybę kitų CASADA krėslų modelių. „BetaSonic II“  naudoja „SL-Form“ techniką švelniam stuburo masažui, o „Zero Gravity“ funkcija yra skirta nesvarumo modeliavimui. Krėslas suteikia daugybę variantų, kuriuos galite išbandyti pagal savo asmeninį poreikį.

 

GALERIJA

[/vc_column_text][/vc_column]

 

Masažo metodai ir funkcijos

 

BETASONIC II techniniai duomenys

 

Vertikalūs išmatavimai: (ilgis) 143 x (plotis) 76 x (aukštis) 110 cm

Horizontalūs išmatavimai: (ilgis) 168 x (plotis) 76 x (aukštis) 98 cm

Įtampa: 220V – 50/60 Hz

Galingumas: maks. 150W

Svoris: 92 kg

Maksimalus besinaudojančiojo svoris: 120 kg.

Maksimalus besinaudojančiojo ūgis: 200 cm.

  Garantija-2 metai

 
Atsisiųsti PDF

„BetaSonic II“ naudojimo instrukcija
„Braintronics®“ programos naudojimo instrukcija

 

PRIEDAI KRĖSLUI


 

Remiantis0 apžvalgomis

0.00 Apskritai
0%
0%
0%
0%
0%
Būkite pirmas aprašęs „Masažinis krėslas „Beta Sonic II““

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Produkto kodas: N/A Kategorija:
Meniu
Uždaryti

Mano Krepšelis

Viewed

Recently Viewed

Close

Malonu matyti Jus vėl !

Jūsų slaptažodis bus atsiųstas į el.paštą

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami palaikyti jūsų patirtį šioje svetainėje, valdyti prieigą prie jūsų sąskaitos ir kitais mūsų aprašytais tikslais privatumo politikoje.

Jau turite paskyra?

Kategorijos