Masažinis krėslas „Aura“

6,890

Masažo krėslas „Aura“ derina meistriškus masažus su nepralenkiama technologija. Jo įrangą sudaro daugybė naujovių, tokių kaip 4D ritinėlių sistema, taip pat pagalbiniai priedai, tokie kaip LCD ekrano nuotolinio valdymo pultas arba „Bluetooth“ palaikantys HD garsiakalbiai.
Gamintojas : katalog online
Prekių pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas!
Galima pirkti išsimokėtinai iki 24 mėn. terminui be palūkanų. >>> Užpildykite formą.

+ -

 

 

PREMIUM KLASĖS MASAŽINIS KRĖSLAS

 

Naudodami „Aura“ masažinį krėslą, savo namus galite paversti aukščiausios klasės sveikatingumo SPA. Veiksmingai atpalaiduokite savo kūną ir protą bei patirkite naujo tipo masažus, kurie jus visiškai sužavės. Nuo išradingo 4D masažo, kuris veikia jautriau nei bet kada anksčiau, iki optimizuotų oro slėgio masažų blauzdos ir pėdos srityje, „Aura“ siūlo visą spektrą gerai subalansuotų masažo metodų. Visa tai papildo  „braintronics®“ funkcija, užtikrinanti, kad ne tik kūnas, bet ir smegenys tinkamai atsipalaiduotų

 

4D MASAŽAS

„Aura“ naudoja 4D ritinėlių sistemą, kuri, spaudžiant kūną, veikia panašiai kaip nykštys ir daug pirštų. Naudodama horizontalius ir vertikalius judesius, „Aura“  masažui suteikia gilesnį ritmą ir leidžia visiškai atsipalaiduoti .

Dar viena ypatybė yra šildomi masažo voleliai, kurie suteikia masažui „karšto akmens“ pojūtį. Palyginti su fiksuotomis šilumos pagalvėlėmis, stumdomi masažo ritinėliai turi pranašumą, nes jie šilumą paskirsto daug tolygiau.

JŪSŲ KŪNO KARTOGRAFIJA

 

Kad būtų pasiekta optimali masažo nauda, „Aura“  pirmiausia nuskaito Jūsų kūną. Krėslas sukuria kūno „žemėlapį“, kad būtų tiksliai užfiksuotos tos vietos, kuriose reikalingas tam tikras masažo slėgis. Pečių aukštis taip pat yra skenuojamas ir matuojamas, tačiau vėliau šiuos nustatymus galima reguliuoti.

Tokia pati nuskaitymo technologija yra ir pėdų masažo bloke, kad būtų pasiektas geriausias masažo rezultatas

 

LCD NUOTOLINIS VALDYMO PULTAS IR GARSO SISTEMA

 

„Aura“ pasižymi moderniausiomis skaitmeninėmis funkcijomis. Išskirtinės savybės yra plonas LCD nuotolinio valdymo pultas, USB jungtis telefonams ir planšetiniams kompiuteriams įkrauti, „Bluetooth“ palaikantys HD garsiakalbiai ir pasakiška „braintronics®“ technologija, kuri stimuliuoja protą naudodama garso programas. Jei visa tai derinsite su jo efektyviomis masažo technikomis, prieisite išvados, kad „Aura“ turi tobuliausią ir prabangiausią sveikatingumo paketą tarp visų CASADA masažinių krėslų.

>>> Daugiau informacijos apie braintronics®

VIDEO


GALERIJA

Masažo metodai ir funkcijos

 

Aura techniniai duomenys

 

Vertikalūs išmatavimai: (ilgis) 155 x (plotis) 81 x (aukštis) 122 cm

Horizontalūs išmatavimai: (ilgis) 202 x (plotis) 81 x (aukštis) 102 cm

Įtampa: 220V – 50/60 Hz

Galingumas: maks. 250W

Svoris: 111 kg

Maksimalus besinaudojančiojo svoris: 120 kg.

Maksimalus besinaudojančiojo ūgis: 200 cm.

  Garantija-2 metai

 
Atsisiųsti PDF

„Aura“ naudojimo instrukcija

„Braintronics®“ programos naudojimo instrukcija

 

PRIEDAI KRĖSLUI


Remiantis0 apžvalgomis

0.00 Apskritai
0%
0%
0%
0%
0%
Būkite pirmas aprašęs „Masažinis krėslas „Aura““

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Produkto kodas: N/A Kategorija:
Meniu
Uždaryti

Mano Krepšelis

Viewed

Recently Viewed

Close

Malonu matyti Jus vėl !

Jūsų slaptažodis bus atsiųstas į el.paštą

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami palaikyti jūsų patirtį šioje svetainėje, valdyti prieigą prie jūsų sąskaitos ir kitais mūsų aprašytais tikslais privatumo politikoje.

Jau turite paskyra?

Kategorijos