„braintronics“ antistresinė programa

BRAINTONICS® – AUDIOSTIMULIAVIMAS IR MASAŽAS

„Braintronics®“ technologija naudojama įtemptiems kūnams pasiekti raminančią atsipalaidavimo būseną. Kad ši būklė būtų nustatyta, garso stimuliacija smegenų bangoms sinchronizuoti derinama su specialiai sukurtomis masažo programomis. Kaip rodo vidaus tyrimai, šis derinys leidžia 80% efektyviau atsipalaiduoti. Tai palengvina kūno ir proto naštą, kartu skatinamas budrumas ir našumas. Teoriškai smegenų bangoms stimuliuoti nereikia muzikos, tačiau „braintronics®“ naudoja malonius garsus, kurie turi meditacinį poveikį ir taip užtikrina visapusišką gerovės jausmą.

 

 

VIDEO

 

BRAINTRONICS® POVEIKIS

 • mažina stresą
 • po trumpo laiko turi giliai atpalaiduojantį poveikį
 • užtikrina ramybę
 • padidina darbo našumą
 • padidina atsparumą stresui
 • skatina gebėjimą susikaupti
 • pagerina reagavimą
 • stimuliuoja smegenų veiklą
 • padeda medituoti
 • suteikia energijs naująi motyvacijąi
 • suteikia psichinės jėgos
 • sužadina gyvybingumą ir suteikia energijos
 • įkvepia kūrybai

 

KMS & SMEGENŲ BANGŲ TRENIRUOTĖS

Masažai šimtmečius buvo naudojami kūno regeneracijai ir darbingumui gerinti. Naudodama „Kūno & Minčių sinchronizavimo sistema“ (KMS), „braintronics®“ sujungia garso stimuliacijos ir masažo programų poveikį, o tai ypač teigiamai veikia nugaros sritį.
Smegenų bangoms sinchronizuoti „braintronics®“ naudoja fizikos principą: įtraukimą. Principas apibrėžia mažiausiai dviejų ritmo ciklų sinchronizavimą ir yra naudojamas chemijoje, neurologijoje, biologijoje, farmakologijoje, medicinoje, astronomijoje ir kitose srityse. Įtraukimo principą 1656 m. atrado olandų mokslininkas Christianas Huygensas, pastebėjęs, kad du asinchroniniai, vienas po kito veikiantys švytuokliniai laikrodžiai sinchronizuoja save su laiku.
„Brainwave Entrainment“ pagrindinis dėmesys skiriamas smegenų elektrinėms reakcijoms į ritminę ir sensorinę stimuliaciją, pavyzdžiui, garsą ir šviesą. Jei smegenis veikia toks dirgiklis kaip tam tikrą tonų modelį, jis reaguoja į kortikos sukeltą atsaką. Toks elektroninis impulsas visada kyla, kai smegenys ką nors suvokia akustiškai ar vizualiai ir gali būti matuojamos jautrių elektrodų pagalba, kai jie pritvirtinami prie galvos. EEG matavimai parodė, kad dirgikliai skatina smegenis artėti prie tam tikrų dažnių. Šis smegenų bangų dažnio priartinimo prie išoriškai tiekiamo dažnio procesas vadinamas įtraukimu.

 

 

SMEGENŲ BANGOS

 

Kiekvienas, kuris matuoja žmogaus smegenų bangas, gali apie juos daug sužinoti. Tyrimai parodė, kad smegenų bangos ne tik atspindi psichinę žmogaus būseną, bet ir stimuliuodamos veikia žmogaus psichinę būseną.
Laikantis šio požiūrio, galima nepaprastai pažengti psichikos sveikatos problemų valdyme. Pvz. Matuojant smegenų bangas, buvo pastebėta, kad žmonėms, linkusiems į baimę, padidėjo beta bangų lygis, tuo tarpu žmonėms, turintiems ADD / ADHD(dėmesio ir aktyvumo sutrikimas), išsivysto lėtų ALPHA / THETA bangų perprodukcija. Visos mintys ir suvokimai, kurie visą dieną saugomi mūsų galvose, sukelia impulsus skirtingais dažnių diapazonais. Šiuose dažniuose esančios smegenų bangas mokslas diferencijuoja į ALFOS, BETA, TETA ir DELTA bangas.

 

ALPHA bangos (7–14 Hz):

Giliai atsipalaidavęs, bet sąmoningas žmogus yra dažnio diapazone, kuriame nustatomos ALPHA smegenų bangos. Jis yra tiksliai tarp miego ir pabudimo sąmonės formos. Jaučiatės visiškai atsipalaidavęs, bet vis tiek yra budrus. Ypač teigiama, kad šios būsenos metu pasąmonė yra labai prieinama naujai informacijai – ideali prielaida mokymuisi.

Vienos sekundės bangos intervalas

BETA bangos (14-30 Hz):

Dienos metu smegenys dažniausiai būna BETA smegenų bangų srityje, kuriai būdingas susikaupimas ir protinis aktyvumas. Kol žmogus mąsto, dirba, susikaupia ir budi, smegenys generuoja BETA bangas.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

THETA bangos (3-7 Hz):

THETA smegenų bangų dažnių diapazone esate dar labiau atsipalaidavęs nei ALPHA bangų diapazone. Jie atsiranda lengvo miego fazėse ar medituojant. Visi įspūdžiai iškart perduodami pasąmonei, todėl nerekomenduojama užmigti prie televizoriaus. Teigiami ir neigiami įspūdžiai nėra filtruojami ir patenka tiesiai į pasąmonę.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

DELTA bangos (0,5–3 Hz):

Sapnuojant be miego, atsiranda DELTA smegenų bangos, kurios sudaro nesąmoningą smegenų bangų sritį. Jie turi didelę reikšmę imuninės sistemos veiklai, taip pat vertingų augimo hormonų išsiskyrimui.

 

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

 

 

DAŽNIŲ SEKOS REAKCIJA

 

Remdamasis ankstesniais tyrimais, Robertas A. Monroe per 50 metų atrado rimtą ryšį tarp garso modelių ir smegenų bangų. Remiantis jo tyrimais, pulsuojantys garsai, sukeliantys elektrinės dažnių sekos (EDS) atsaką smegenyse, gali būti naudojami kaip įrankis. EDS, kurias transliuoja per ausines, suvokia jo naudotojo smegenys, todėl jis gali paveikti jo smegenų bangas ir sukelti skirtingas būsenas (ALPHA, BETA, THETA ir DELTA). Pateikęs paraišką, Monroe 1975 m. Gavo išradimo patentą.

Jei smegenys yra veikiamos smegenų bangų įtraukimo, tam tikrus impulsus surenka garsai. Jei stimuliacijos metu lėtai keičiate dažnio dažnį, smegenų bangos modelis (EDS) keičiasi lygiagrečiai, o tai savo ruožtu lemia psichinės būsenos pasikeitimą. Jei garso modelio dažnis yra pvz. 4 Hz, smegenys patenka į tam tikrą miego būseną, nes ši vertė tiksliai atspindi vertę, kuri buvo nustatyta miegant. Remiantis šia koncepcija, galima sukelti skirtingas sąmonės būsenas skirtingais dažniais, norint sutelkti protą, atsipalaiduoti ar leisti jam patekti į meditacinę būseną. Naudojant „braintronics®“ garso stimuliaciją, programa prasideda žemesniame BETA dažnių diapazone. Norint kruopščiai sinchronizuoti smegenų bangas, jos lėtai nukreipiamos į ALPHA dažnių diapazoną. Čia prasideda atsipalaidavimas ir jūs jaučiatės ramesni ir labiau atsipalaidavę. THETA ir DELTA bangų zonos yra kontroliuojamos giliam atsipalaidavimui ir regeneracijai.

Naudojant braintronics®, smegenų bangos turėtų būti veiksmingai sinchronizuojamos, kad būtų galima sukurti specifinę psichinę būseną. Priklausomai nuo jūsų pačių interesų, smegenys gali būti idealios būsenos mokytis, atsipalaiduoti ar svajoti. Svarbu, kad mūsų smegenims reikia laiko mokytis, nes sinapsėms ir pasekmėms vidutiniškai prireikia trijų savaičių, kad jos vėl prisijungtų. Reguliariai taikoma „Kūno & Minčių sinchronizavimo sistemą“ padeda smegenims geriau apdoroti stresą, nepasiduoti baimėms, jaustis labiau subalansuotai ir pasiekti geresnį protinį ir fizinį pajėgumą.

 

 

 

 

 

„BRAINTONICS®“ programėlė

 

Norint optimaliai naudoti su „braintronics®“ suderinamą „CASADA“ produktą, jums reikia „braintronics®“ programos išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Kaip ir kur galite jį gauti ir ką gali padaryti „braintronics®“ programa, galite sužinoti šiame vadove.
1. ĮDIEGITE PROGRAMĄ
Norėdami įdiegti „braintronics®“ programą, išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje atidarykite „Play Store“ arba „App Store“ priklausomai nuo Jūsų įrenginyje naudojamos operacinės sistemos. „Braintronics®“programėlės ieškokite atitinkamoje parduotuvėje. Po sėkmingos paieškos galite įdiegti programą į savo įrenginį.
Jei turite „braintronics®“ skrajutę, galite nuskaityti QR kodą ir atsisiųsti programą.
>>> Spustelėkite čia, jei norite sužinoti „braintronics®“ programą „Playstore“!
>>> Spustelėkite čia, jei norite pamatyti „braintronics®“ programą, Applestore!
2. PASIRINKITE KALBĄ
Norėdami pasirinkti norimą kalbą, spustelėkite nustatymo ratuką apačioje dešinėje. Pasirinkti galite iš vokiečių, anglų, prancūzų, rusų, lenkų, vengrų ir kinų kalbų.
Jei kalba nebuvo pakeista automatiškai arba norite ją pakeisti dar kartą, grįžkite į pagrindinį meniu.
Pasirinkta kalba tiesiogiai veikia galimų melodijų pasirinkimą.
3. SUKURTI PASKYRĄ
Norėdami naudoti programą, turite susikurti programėlėje savo paskyrą. Spustelėkite Sukurti paskyrą ir įveskite reikiamą informaciją. Patvirtinę galėsite naudotis „braintronics®“ programa.
4. PRISIJUNKITE
Norėdami lengvai užsiregistruoti, įveskite savo el. pašto adresą ir slaptažodį ir spustelėkite prisijungti. Kai tik būsite prisijungę, atsiras medijų biblioteka, kurioje rasite nemokamą
„Soul Patch“ pavadinimą ir DEMO pavadinimą ir galėsite jį naudoti iš karto.

5. NUSTATYKITE PRENUMERATĄ
Būtina užsisakyti prenumeratą, kad galėtumėte mėgautis ir kitais atpalaiduojančiais takeliais. Galite rinktis tarp vieno ar dvylikos mėnesių abonemento. Kai nuspręsite dėl prenumeratos, jums bus prieinami įvairių kategorijų takeliai.
Kai pasirinksite, jūsų bus paprašyta susieti savo produktą.
Produktą rekomenduojama registruoti nuolatiniam automatiniam sukabinimui (žr. Toliau).
6. PALEIDIMAS
Norėdami naudoti „Braintronics®“ programą, pasirinkite muzikos takelį iš medijų bibliotekos. Jei jūsų produktas yra prijungtas prie maitinimo šaltinio, jis įsijungs patvirtinus muzikos takelį. Masažo programa ir muzikos takelis prasideda veikti sinchroniškai. Žinoma, galite bet kada sustabdyti muzikos takelį, išeiti iš programos arba pasirinkti kitą muzikos takelį, o tada programa ir muzikos takelis vėl prasideda kartu.
7. REGISTRUOKITE PRODUKTĄ
Savo produktą galite užregistruoti viršutiniame kairiajame pagrindiniame meniu esančiame meniu „Mano produktai“. Aiškiame sąraše rodomi įvairūs CASADA prekės ženklo įrenginiai, iš kurių galite greitai ir lengvai pasirinkti savo produktą. Vieną kartą užregistravęs serijos numerį, jūsų CASADA produktas turėtų automatiškai prisijungti prie programos.
8. PRISIJUNKITE SU „BLUETOOTH“
Jei turite „Android“ įrenginį, pasirinkite meniu punktą Galimi įrenginiai ir spustelėkite Susieti naują įrenginį. Pasirinkę gaminį iš galimų įrenginių sąrašo, prijunkite jį naudojant slaptažodį „1234“ arba „0000“. Jei yra dvi „Bluetooth“ jungtys, pasirinkite tą su „BT“.
Jei turite „iOS“ įrenginį, taip pat naudokite meniu punktą Galimi įrenginiai ir sąraše pasirinkite savo produktą. Jei „Bluetooth“ dar nėra įjungtas, perkelkite slankiklį ekrano viršuje į dešinę, kad jis būtų paryškintas žalia spalva.
9. Tvarkyti profilį
Profilio srityje galite bet kada pakeisti ir išsaugoti savo duomenis. Iš ten taip pat galite pasiekti produkto registraciją.
10. GAUTI NAUJIENAS
Meniu punkte Naujienos rasite informaciją apie naujų takelių prieinamumą, taip pat aktualias naujienas streso, atsipalaidavimo, masažo ir meditacijos temomis.

Daugiau atsipalaidavimo klausantis mūsų „braintronics®“ programėlės
katalog online

Meniu
Uždaryti

Mano Krepšelis

Viewed

Recently Viewed

Close

Malonu matyti Jus vėl !

Jūsų slaptažodis bus atsiųstas į el.paštą

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami palaikyti jūsų patirtį šioje svetainėje, valdyti prieigą prie jūsų sąskaitos ir kitais mūsų aprašytais tikslais privatumo politikoje.

Jau turite paskyra?

Kategorijos