Fitneso platforma PowerBoard 3.0

„PowerBoard 3.0“ vibracinė plokštė (masažuoklis) suteikia jums galimybę treniruotis efektyviau nei bet kada anksčiau. Be subalansuotų, šonu besikeičiančių judesių, plokštėje yra padidintas greičio lygių skaičius ir padidintas dažnių diapazonas.

DIDELĖS SĖKMĖS MASAŽUOKLIS – VIBRACIJOS PLOKŠTĖ

Norint, kad kūnas išliktų tinkamas ir sveikas, būtina reguliariai treniruotis. Jums reikia veiksmingos treniruoklių įrangos, kuria galite pasitikėti. „ PowerBoard 3.0“ yra daugiau nei patikimas partneris tobulinant savo fizinę formą. Jei vibracinę plokštę paleidžia galingas variklis, sudėtingi pakreipimo judesiai užtikrina jėgos, ištvermės ir lankstumo lavinimą.
Dėl dažnių diapazono nuo 8 iki 22 hercų ir padidėjusio 99 greičio lygių , „ PowerBoard 3.0“ ypač rekomenduojamas vartotojams, besidomintiems sportu ir norintiems, kad jų treniruotės būtų dar efektyvesnės.Sužinoti daugiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Meniu
Uždaryti

Mano Krepšelis

Viewed

Recently Viewed

Close

Malonu matyti Jus vėl !

Jūsų slaptažodis bus atsiųstas į el.paštą

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami palaikyti jūsų patirtį šioje svetainėje, valdyti prieigą prie jūsų sąskaitos ir kitais mūsų aprašytais tikslais privatumo politikoje.

Jau turite paskyra?

Kategorijos